SOC centrum NESTOR získává prestižní akreditaci

SOC centrum NESTOR získává prestižní akreditaci

14. 11. 2022
Naše bezpečnostní dohledové centrum SOC s názvem NESTOR bylo v listopadu 2022 akreditováno společností Trusted Introducer (TI).

Naše bezpečnostní dohledové centrum SOC s názvem NESTOR bylo v listopadu 2022 akreditováno společností Trusted Introducer (TI), která sdružuje bezpečnostní CSIRT týmy na úrovni bank, provozovatelů internetového připojení, univerzit či správců registrů domén.  

Získání akreditace předcházela více než roční práce a tým NESTOR musel splnit řadu procesních a bezpečnostních požadavků, které budou i nadále kontinuálně testovány. Patří mezi ně například schopnost reagovat na nahodilé události a IP útoky simulované ze strany TI, z nich kvalifikovat incidenty, a to včetně reakce na telefonická hlášení a útoky.  

Vedle prestiže, kterou s sebou označení TI ACCREDITED nese, získává akreditovaný tým NESTOR přístup k mnoha bezpečnostně-informačním zdrojům, které mu umožní efektivněji reagovat na řešené kybernetické incidenty. Požadavky na tým NESTOR mimo jiné znamenají koordinování řešení bezpečnostního incidentu i mezi členy sítě TI a neprodlené informování zákazníků NGSS o možném výskytu globálních bezpečnostních incidentů.  

Více informací o naší službě najdete na webu www.soc247.cz a www.ngss.cz

Nechte nám na sebe kontakt a společně najdeme ideální řešení pro vaši bezpečnost

Jaromír Žák
Jaromír Žák
Ředitel
Jaromír se podílí na rozvoji a strategii našeho businessu a zodpovídá za kvalitu veškerých služeb.
Rychlý kontakt
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky.
Individuální přístup
Poradíme vám s vaším problémem a najdeme pro vás ideální řešení na míru.
Náskok před konkurencí
Kromě toho, co vás zajímá, si vždy odnesete i něco navíc, abyste byli neustále krok před konkurencí.
NEXT GENERATION SECURITY SOLUTIONS s.r.o.
U Uranie 18, 170 00 Praha 7

IČ: 06291031
DIČ: CZ06291031

NGSS má zaveden systém řízení bezpečnosti informací dle normy ČSN ISO/IEC 27001:2014. Politika systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) NGSS zde.
Etický kodex
Nevíte si rady?
Ozvěte se nám.