Od bezpečnosti ke zlepšení celkového fungování firmy

Od bezpečnosti ke zlepšení celkového fungování firmy

S naším klientem, jsme postupem času naší spolupráci rozšířili i na oblasti, které vás překvapí. Naše síť partnerů je mu nyní k dispozici a ví že se na vše může spolehnout.

S naším klientem, menší soukromou společností, jsme postupem času naší spolupráci rozšířili na několik oblasti. Začali jsme u poradenství ohledně GDPR a během několika měsíců se náš obchodní vztah rozrostl o množství různých projektů.

S naším externím konzultantem jsme se podívali na jeho firemní strategii, která do té doby obnášela především reaktivní taktiku než dlouhodobější cíl a plánování. Během několika sezení jsme probrali jeho vizi a nastavili tak dílčí cíle, KPIs a měření úspěchu. Vyspecifikovali jsme konkrétní kroky pro jednotlivá oddělení a formou konzultací pomohli sestavit také obchodní strategii.

Naše spolupráce je nyní na kontinuální bázi a kromě jiného pro něj zajišťujeme například i pomoc s právní problematikou, externí pohled na plánované kampaně či pouze menší administrativní úkony. Naše dlouhodobá spolupráce přináší své ovoce, jelikož klientovu problematiku už známe natolik dobře, že umíme vše skloubit a šetříme jak jeho čas, tak i peníze za neustále hledání externích dodavatelů.Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma

Víte, že máte v bezpečnosti co zlepšit, ale nevíte, kde začít?
Neohrožujte pověst vaší společnosti a poraďte se s námi.

Výhody

  1. Kontaktujeme vás do 24 hodin
  2. Vše s vámi projdeme na osobní schůzce
  3. Dozvíte se co vás zajímá a odnesete si něco navíc
  4. Náš přístup je individuální ke všem klientům, proto vám poradíme ideální řešení na míru
  5. Budete o krok dál než vaše konkurence