O NÁS

Jsme Ariadnina nit pro vaše podnikání.

Stejně jako Ariadna dala princi Théseovi klubko nití, které mu pomohlo najít správnou cestu z bludiště, my pomáháme klientům najít správnou cestu v labyrintu bezpečnostních řešení.

Next Generation Security Solutions s.r.o.(NGSS) je česká společnost poskytující služby specialistů v oblasti řízení a nastavování bezpečnostních procesů, implementace bezpečnostních služeb a projektového řízení. Společnost nabízí svým zákazníkům zcela ojedinělý koncept komplexního technologicky nezávislého řešení v oblasti řízení a správy bezpečnosti informací. Přestože byla společnost založena teprve v roce 2016, jejími zakladateli a členy realizačního týmu jsou ti nejzkušenější konzultanti a techničtí specialisté, působící v oboru minimálně 15 a více let.

NGSS se specializuje na poskytování služeb vysoce odborných specialistů v oblastech:

 • Zákon o kybernetické bezpečnosti
 • ISMS (ISO 27001)
 • Ochrana osobních údajů, GDPR
 • Bezpečnost informačních systémů
 • IoT
 • ČSN ISO/IEC 20000-1:2019 - Management IT služeb

Náš tým:

Jaromír Žák

Jaromír Žák

Ředitel
Jaromír má 25 let praxe v řízení rozsáhlých teamů v technologických společnostech a s NGSS spolupracuje již od jejího vzniku. Na vedoucích pozicích v několika firmách se úspěšně podílel na rozvoji businessu, technologií i klientely.

Antonín Šefčík

Antonín Šefčík

Lead Consultant
V uplynulých dvaceti letech se podílel na stovkách bezpečnostních projektů a je držitelem certifikací ISMS Lead Auditor (ISO/IEC 27001) a Information Technology Service Management Auditor (ISO/IEC 20000).

Nikola Antlová

Nikola Antlová

Advokát
Nikola je advokát s pětiletou praxí. Má zkušenosti jak s analytickou fází a související identifikací oblastí, na které by se měl klient zaměřit, tak i s následnou přípravou implementační dokumentace a průběžnou konzultační činností dle potřeb klienta.

Daniel Přívratský

Daniel Přívratský

Enterprise Security Architect
Daniel je expertem v oblasti bezpečnosti informací s více než dvacetiletou praxí. Je členem asociací ISACA a ISC2 a držitelem několika unikátních certifikací, např. CISM, CISSP, CISA, ISSMP, ISMS.

Karin Skovajsová

Karin Skovajsová

Marketing and Communication
Karin má na starosti péči o klienty a komunikaci v rámci projektů, kde koordinuje smluvní a fakturační činnosti. Zajišťuje také marketingové aktivity.

Ondřej Salák

Ondřej Salák

Information Security Consultant
Ondřej je certifikovaný architekt IT řešení. Podílel se na významných projektech v oblasti ochrany před kybernetickými útoky. Je držitelem certifikátů TOGAF a ITIL.

Barbora Kvasnicová

Barbora Kvasnicová

Security Consultant
Barbora je absolventkou Policejní akademie, v naší společnosti spolupracuje na různých projektech z oblasti bezpečnosti informací. Provádí audity bezpečnosti informací, včetně testů a analýz rizik.

Podnikové vzdělávání zaměstnanců

/Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Jsme zapojeni do výzvy "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II", která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014-2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.

Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma

Víte, že máte v bezpečnosti co zlepšit, ale nevíte, kde začít?
Neohrožujte pověst vaší společnosti a poraďte se s námi.

Výhody

 1. Kontaktujeme vás do 24 hodin
 2. Vše s vámi projdeme na osobní schůzce
 3. Dozvíte se co vás zajímá a odnesete si něco navíc
 4. Náš přístup je individuální ke všem klientům, proto vám poradíme ideální řešení na míru
 5. Budete o krok dál než vaše konkurence