O NÁS

Jsme Ariadnina nit pro vaše podnikání.

Stejně tak, jako Ariadna dala princi Théseusovi klubko nití, které mu pomohlo najít správnou cestu z bludiště, tak my pomáháme klientům najít správnou cestu v labyrintu bezpečnostních řešení.

Next Generation Security Solutions s.r.o.(NGSS) je česká společnost poskytující služby specialistů v oblasti řízení a nastavování bezpečnostních procesů, implementace bezpečnostních služeb a projektového řízení. Společnost nabízí svým zákazníkům zcela ojedinělý koncept komplexního technologicky nezávislého řešení v oblasti řízení a správy bezpečnosti informací. Přestože byla společnost založena teprve v roce 2016, jejími zakladateli a členy realizačního týmu jsou ti nejzkušenější konzultanti a techničtí specialisté, působící v oboru minimálně 15 a více let.

NGSS se specializuje na poskytování služeb vysoce odborných specialistů v oblastech:

 • Zákon o kybernetické bezpečnosti
 • ISMS (ISO 27001)
 • Ochrana osobních údajů, GDPR
 • Bezpečnost informačních systémů
 • IoT
 • ČSN ISO/IEC 20000-1:2019 - Management IT služeb

Náš tým:

Tomáš Treitner

Tomáš Treitner

CEO, Sales Director
Tomáš má téměř 15letou praxi s obchodem a rozvojem obchodních týmů napříč IT odvětvím. Má bohaté zkušenosti s business developmentem nových produktů a projektů.

Daniel Přívratský

Daniel Přívratský

Enterprise Security Architect
Daniel je expertem v oblasti bezpečnosti informací s více jak dvacetiletou praxí. Je členem asociací ISACA a ISC2 a držitelem několika unikátních certifikací, např.: CISM, CISSP, CISA, ISSMP, ISMS.

Antonín Šefčík

Antonín Šefčík

Lead Consultant
V uplynulých dvaceti letech se podílel na stovkách bezpečnostních projektů a je držitelem certifikací ISMS Lead Auditor (ISO/IEC 27001) Information Technology Service Management Auditor (ISO/IEC 20000).

Nikola Antlová

Nikola Antlová

Advokát
Nikola je advokátka s pětiletou praxí. Má zkušenosti jak s analytickou fází a související identifikací oblastí, na které by se měl klient zaměřit, tak i s následnou přípravou implementační dokumentace a průběžnou konzultační činností dle potřeb klienta.

Ondřej Salák

Ondřej Salák

Information Security Consultant
Ondřej je certifikovaný architekt IT řešení. Podílel se na významných projektech v oblasti ochrany před kybernetickými útoky. Je držitelem certifikátů TOGAF a ITIL.

Barbora Kvasnicová

Barbora Kvasnicová

Security Consultant
Barbora je absolventkou Policejní akademie, v naší společnosti spolupracuje na různých projektech z oblasti bezpečnosti informací. Provádí audity bezpečnosti informací, včetně testů a analýz rizik.

Karin Skovajsová

Karin Skovajsová

Marketing and Communication
Karin má na starosti péči o klienty a komunikaci v rámci projektů, kde koordinuje smluvní a fakturační činnosti. Zajišťuje také marketingové aktivity.

Radek Černý

Radek Černý

Business development manager
Radek zodpovídá za rozvoj obchodních aktivit a vztahů s novými zákazníky. Má dlouholeté zkušenosti s aktivním prodejem poradenských a IT služeb. Také se aktivně věnuje školení a koučování v oblastech prodeje a osobního rozvoje.

Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma

Víte, že máte v bezpečnosti co zlepšit, ale nevíte, kde začít?
Neohrožujte pověst vaší společnosti a poraďte se s námi.

Výhody

 1. Kontaktujeme vás do 24 hodin
 2. Vše s vámi projdeme na osobní schůzce
 3. Dozvíte se co vás zajímá a odnesete si něco navíc
 4. Náš přístup je individuální ke všem klientům, proto vám poradíme ideální řešení na míru
 5. Budete o krok dál než vaše konkurence