Vzdělávací a informační servis NGSS

Chcete mít vždy aktuální přehled o novinkách a trendech ze světa informační a kybernetické bezpečnosti? 

Odbornou i širokou veřejnost vzděláváme prostřednictvím školení a webinářů a každý měsíc poskytujeme informační servis formou newsletterů s oborovými aktualitami. Odebírejte a nic vám neunikne. 

Chci být v obraze
Vzdělávací a informační servis NGSS
Šetříme váš čas newslettery
Nejdůležitější aktuality z oblasti informační a kybernetické bezpečnosti každý měsíc zdarma doručíme do vaší e-mailové schránky, abyste kvůli novinkám nemuseli procházet desítky webů.
Pořádáme odborné webináře
Informujeme vás vždy s dostatečným předstihem o pořádaných webinářích na aktuální témata. Webináře vedou odborní specialisté s dlouholetými zkušenostmi.
Nabízíme školení na míru
Školíme srozumitelnou formou včetně praktických cvičení. Parametry školení přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům v souladu s aktuální legislativou.
Webináře o informační a kybernetické bezpečnosti

Webináře o informační a kybernetické bezpečnosti

Pořádáme webináře, kde odbornou i laickou veřejnost informujeme o technických i legislativních aktualitách a trendech z oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. Webináře vedou naši zkušení experti na danou tematiku.  

Podívejte se na již proběhlé webináře na téma NIS2: 

Všechny uplynulé webináře si můžete zdarma přehrát na našem youtubovém kanále. Na témata z informační a kybernetické bezpečnosti pro vás připravujeme další webináře. Přihlaste se k odběru newsletteru, aby vám neunikly pozvánky na další chystané kurzy a webináře. 

Webináře o informační a kybernetické bezpečnosti

Rozesíláme informační newsletter

Každý měsíc procházíme odborné české i zahraniční weby s tematikou informační a kybernetické bezpečnosti. To nejdůležitější pro vás shrneme a v přehledné a srozumitelné formě odešleme na váš e-mail

Díky tomu budete mít vždy aktuální informace o kybernetických hrozbách, zranitelnostech i legislativních změnách a úpravách: 

  • doporučení a oznámení NÚKIB a ÚOOÚ, 

  • přehled o bezpečnostních hrozbách, 

  • informace o chystaných webinářích a akcích v oblasti kyberbezpečnosti 

  • a mnoho dalšího. 

Rozesíláme informační newsletter
Školení kyberbezpečnosti

Školení kyberbezpečnosti

Zvyšte bezpečnostní povědomí vašich zaměstnanců, a tím i bezpečnost dat ve vaší společnosti. Provádíme odborná školení řadových zaměstnanců, rolí, specialistů i managementu.  

Parametry školení přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům v souladu s aktuální legislativou. Nabízíme jak základní školení v délce trvání 2 hodin, tak i intenzivní několikadenní kurzy.  

Školíme srozumitelnou a pokud chcete, tak i zábavnou formou, včetně praktických ukázek a cvičení. 

Školení kyberbezpečnosti

Proč svěřit bezpečnost informací do našich rukou?

Získáte odborníky ze všech oblastí
Získáte odborníky ze všech oblastí a ušetříte nemalé náklady spojené s provozem interního týmu. S námi máte neustále k dispozici odborníky, kteří mají přístup k nejaktuálnějším informacím a používají nejmodernější řešení na trhu.
Pohlídáme za vás legislativu
Všechny novinky a změny v zákonech v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti hlídáme za vás. Postaráme se, aby byl váš systém řízení bezpečnosti informací vždy v souladu s legislativou ČR.
Desítky let praxe s kybernetickou bezpečností
Používáme postupy prověřené léty praxe. Naši bezpečnostní specialisté mají přes 20 let zkušeností a pro klienty z nejrůznějších oborů jsme provedli už více než 100 bezpečnostních projektů.

Nechte nám na sebe kontakt a buďte pořád v obraze

Jaromír Žák
Jaromír Žák
Ředitel
Jaromír se podílí na rozvoji a strategii našeho businessu a zodpovídá za kvalitu veškerých služeb.
Zkušený tým
Webináře a školení s těmi nejlepšími v daném oboru
Vždy aktuální informace
Vybíráme pro vás novinky ze světa kyberbezpečnosti
Odborné vzdělání na dosah
Buďte vždy krok před kybernetickými hrozbami
NEXT GENERATION SECURITY SOLUTIONS s.r.o.
U Uranie 18, 170 00 Praha 7

IČ: 06291031
DIČ: CZ06291031

NGSS má zaveden systém řízení bezpečnosti informací dle normy ČSN ISO/IEC 27001:2014. Politika systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) NGSS zde.
Etický kodex
Nevíte si rady?
Ozvěte se nám.