Školení

Školení připravujeme, jak pro odborníky v bezpečnosti a ochraně osobních údajů, tak pro samotné uživatele.

Školení jsou připravena na míru zákazníkovi a v souladu s aktuálními požadavky legislativy. Cílem školení v oblasti bezpečnosti a ochrany osobních údajů je zajistit znalost bezpečnostních postupů a postupů pro zpracování osobních údajů uživateli i odbornými orgány.

Lektoři NGSS jsou připraveni zajistit následující:

  • Přípravné kurzy pro pověřence pro ochranu osobních údajů, manažera ochrany osobních údajů, bezpečnostní manažery, manažery kybernetické bezpečnosti, architekty kybernetické bezpečnosti a auditory.
  • Zpracování a zavedení plánů rozvoje bezpečnostního povědomí dle požadavků §9 vyhlášky č. 82/2018 Sb., o kybernetické bezpečnosti a kapitoly 7 normy ČSN ISO/IEC 27001.
    Plány zahrnují zpracování metodiky nebo směrnice pro provádění školení a vzdělávání v oblasti bezpečnosti.
  • Jednotlivá školení pro uživatele v oblasti bezpečnosti a zpracování osobních údajů, osoby zastávající bezpečnostní role v ISMS organizace, odborné technických role zabývající se řízením přístupů, administrací IS, zajištění bezpečnosti sítě atd.

PROČ ZVOLIT NGSS

Zefektivníme vaše podnikání

Z praxe

Veškerá školení provádí lektoři, kteří zároveň vykonávají konzultační činnost. Tím je zajištěno, že je přednášená problematika úzce spojená s praxí a vysvětlována maximálně srozumitelně.

Zefektivníme vaše podnikání

Na míru

Připravíme školení vždy na míru cílové skupině a doplníme ho o příklady z praxe pro dané posluchače.

Zefektivníme vaše podnikání

Komplexní vzdělání

Lektoři NGSS jsou odborníky v jednotlivých oblastech bezpečnosti a zpracování osobních údajů. Jsou tak schopni připravit komplexní systém školení a vzdělávání.

NEJČASTĚJI SE PTÁTE

>Kdy musím zavést plán budování bezpečnostního povědomí?

Povinně musí plán zvyšování bezpečnostního povědomí zavést organizace provozující ISMS, ať už z důvodu, že jim to ukládá zákon o kybernetické bezpečnosti, nebo z důvodu, že se rozhodli tento systém implementovat a certifikovat podle normy ISO 27001. Ale vzhledem k současnému vývoji kybernetických útoků, kde výrazně narůstá a dále bude narůstat podíl útoků využívajících technik sociálního inženýrství by měla, alespoň na základní úrovni, zavést plán zvyšování bezpečnostního povědomí každá organizace.

>Jakou formou školení probíhá?

Jsme schopni se přizpůsobit potřebám zákazníka, připravíme podklady a materiály k problematice kybernetické bezpečnosti, ISMS a ochrany osobních údajů. Školíme s pomocí ppt. prezentace a vždy si připravíme zajímavou interaktivní část.

>Kde školení probíhá?

Dle domluvy. Naši lektoři školí v kancelářích klienta i v externích prostorách, rádi vám vyjdeme vstříc.

Kontaktujte nás pro konzultaci zdarma

Víte, že máte v bezpečnosti co zlepšit, ale nevíte, kde začít?
Neohrožujte pověst vaší společnosti a poraďte se s námi.

Výhody

  1. Kontaktujeme vás do 24 hodin
  2. Vše s vámi projdeme na osobní schůzce
  3. Dozvíte se co vás zajímá a odnesete si něco navíc
  4. Náš přístup je individuální ke všem klientům, proto vám poradíme ideální řešení na míru
  5. Budete o krok dál než vaše konkurence